poradíme - zapojíme - opravíme


 

 Čištění PC, serverů a NTB od prachu a nečistot

Nezanebejte tuto důležitou procedůru při údržbě stolního počítače, serveru nebo notebooku a nechte si je od našich specialistů vyčistit od prachu a nečistot. Pravidelnou údržbou zvýšíte životnost zařízení až o několik let. Nejen, že předcházíte možným poruchám, ale ušetříte samozřejmě také peníze na pořízení zařízení nového. Při vysokém stupni znečištěni dochází k nadměrnému přehřívání komponent (procesor, disk, čipová sada na základní desce či grafika) a může tak nenávratně tento citlivý hardware poškodit. Údržbu vnitřku výpočetní techniky doporučujeme jednou za šest měsíců,  resp. minimálně jednou ročně.

Nezanedbejte prevenci a neváhejte nás tedy co nejdříve kontaktovat přes kontaktní formulář, telefonicky nebo emailem a objednejte si našeho servisního technika.

 


 Odvirování počítače, mobilu či tabletu

Vir v počítači se projevuje různě. Od zpomaleného chodu počítače přes pomalý internet až po neočekávané chování programů. V posledních letech však nejčastěji přítomnost viru v počítači běžný uživatel nepozná.

Antivirový program by měl být nedílnou součástí a chránit Váš počítač před viry. Jako ve většině případů existují bezplatné i placené varianty antivirového programu.

Zkontrolujeme, jestli je antivirový program nainstalovaný, zda pracuje správně anebo zajistíme odstranění všech hrozeb, které už v zařízení jsou.

Předejděte možnému smazání, zašifrování dat (taková data nelze používat, zpravidla je lze odblokovat za vysoký poplatek) či získání přihlašovacích informací do emailu, sociálních sítí nebo internetového bankovnictví.

Objednejte si technika ještě dnes. Společně vše profesionální cestou vyřešíme.


Záloha dat a dokumenů

„Zálohuj, zálohuj, zálohuj.“

Zlaté pravidlo, kterým se většina uživatelů začne řídit až když je pozdě, tedy poté kdy přijdou o svá data. A nemusí se zákonitě jednat o chybu na Vaší straně, protože za selhání techniky nemůžeme. Téměř vždy je ztráta dat z počítače velmi nepříjemná, často však se taková událost nedá vzít zpět anebo je získání velmi nákladné.

Poradíme jak předcházet ztrátě dat – ať už se jedná o zálohování rodinných fotek, hudby, soukromých dokumentů anebo o firemní řešení.

Neváhejte se na nás obrátit, doporučíme pro Vás nejvhodnější řešení s ohledem na využití a náročnost.